تاریخ : یکشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۴۰۲ Sunday, 4 June , 2023

اخطـاریه سـتادبحــران اسـتان +آمــاده باش کلیه دستگاه ها

  • کد خبر : 27365
  • ۰۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۷
اخطـاریه سـتادبحــران اسـتان +آمــاده باش کلیه دستگاه ها

گندمــــ پرس : ستادبحران استان طــی اخطاریه ی از  آماده باش کلبه اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران خبـــر داد. به گـــزارس گندمـــــ پرس به نقل از  اداره کل مدیریت بحران استان سیستان و بلوچستان متن اخطاریه به شـــرح ذیل می باشد : بـه اسـتنـاد اخطــاریه جوی شماره 9 مــورخ   94/6/1 اداره کــل هـواشناسی براسـاس […]

گندمــــ پرس : ستادبحران استان طــی اخطاریه ی از  آماده باش کلبه اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران خبـــر داد.

به گـــزارس گندمـــــ پرس به نقل از  اداره کل مدیریت بحران استان سیستان و بلوچستان متن اخطاریه به شـــرح ذیل می باشد :

بـه اسـتنـاد اخطــاریه جوی شماره 9 مــورخ   94/6/1 اداره کــل هـواشناسی براسـاس تحلیـل آخــرین نقشه هـای پیش یابی و تصـاویر مـاهـواره:

1ـ  طی سه روز آینده در ارتفاعات جنوب و جنوب شرق و روزهای دوشنبه و سه شنبه در نواحی مرکزی استان شرایط برای ناپداری به شکل رشد ابرهای جوششی در ساعات بعد از ظهـر مهیا می باشد و دربرخی نقاط رعـد و بـرق با رگـبار باران یا تگــرگ و تند بـاد رخ خواهـد داد. با توجه به رگباری بودن بارش ها احتمال جـاری شدن رواناب هــا و سیلابی شدن مسیلها وجود دارد.

2. همچنین در شمال استان بعد از ظهر امروز از شدت باد و گرد و خاک کاسته شده و مجدد از روز چهارشنبه تا اویل هفته آینده این شرایط تشدید خواهد شد.

3. از نظر دمایی در نیمه شمالی استان روزهـای دوشنبه و سه شنبه افزایش نسبی دما و در نواحی جنوبی استان تا پایان هفته تداوم گرمای هوا پیش بینی می گردد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=27365

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. بجای بیمارستان تنفسی باید قبرستان اموات تنفسی ساخته شود