اختلاس میلیاردی در چابهار/صادر کننده اسناد دستگیر شد

  • کد خبر : 46882
  • ۰۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
اختلاس میلیاردی در چابهار/صادر کننده اسناد دستگیر شد
دادستان عمومی و انقلاب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان گفت: کارمند اداره ثبت اسناد و املاک چابهار با سند سازی، ۶۳ قطعه زمین از اراضی ملی و دولتی به ارزش....

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان گفت: کارمند اداره ثبت اسناد و املاک چابهار با سند سازی، ۶۳ قطعه زمین از اراضی ملی و دولتی به ارزش حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ میلیارد ریال را به فروش رسانده بود که دستگیر شده است.

 

به گزارش گروه وبگردی گندم خبر و به نقل از ایرنا, حجت الاسلام علی موحدی راد روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این فرد با سوء استفاده از مهر اداره که در اختیارش بوده و بدست آوردن رمز عبور رئیس اداره ثبت ۶۳ قطعه زمین ملی چابهار را به نام اشخاصی خاص سند صادر کرده بود.

 

وی ادامه داد: هم اینک ۲ ماه است که متهم اصلی این پرونده دستگیر شده و رئیس اداره ثبت اسناد و رئیس اداره راه و شهرسازی چابهار نیز برای بررسی این موضوع که آیا در این پرونده دخیل بوده اند یا خیر، به دستگاه قضایی فراخوانده می شوند.

 

وی افزود: برآورد مالی این اختلاس حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ میلیارد ریال است که همه این املاک توقیف شده است.

 

وی ادامه داد: تمامی افرادی که زمین به نامشان منتقل شده بود آمادگی خود را برای بازگرداندن این اراضی به دولت اعلام کرده اند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=46882

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۳
  1. کجا شو دیدید پرده ها کنار بره بیشتراز اینا را هم خواهید دید

  2. این فقط یک از هزارم دزدی هاست که لو میره خدا میفهمه چقدر تا الان این کارو کردن

  3. یادروغ می گوئید یاچنین چیزی وجوددارد شریک خوشنام دارد دلیلی ندارددزد بامشخصات نگوئید درزمان قدیم صورت دزد رابادیگ سیاه ،سیاه مکردند سوار الاغ روستای به روستامی چرخاندن تا برای دیگران عبرت شود