گندمــــ پرس : مسابقات وشوی غرب آسیا بسیار آبرومندانه از حیث مقام ها و مدالهای رنگارنگ بازیکنان کشور و استانمان و هم از حیث امنیت محل مسابقات و نظمی که داشت در زاهدان برگزار گردید. دراین بین بسیاری از سازمانها و ادارات دولتی استان , از جمله استانداری و اداره کل ورزش و جوانان استان […]

گندمــــ پرس : مسابقات وشوی غرب آسیا بسیار آبرومندانه از حیث مقام ها و مدالهای رنگارنگ بازیکنان کشور و استانمان و هم از حیث امنیت محل مسابقات و نظمی که داشت در زاهدان برگزار گردید.

دراین بین بسیاری از سازمانها و ادارات دولتی استان , از جمله استانداری و اداره کل ورزش و جوانان استان زحمات بسیاری متحمل شدند.

همه چیز خوب پیش رفت الا دو مساله که متاسفانه تاسف برانگیز بود , اولین مساله که موجبات ناراحتی خبرنگاران حاضر درمسابقات را در پی داشت , جایگاه نامناسبی بود که برای خبرنگاران درنظر گرفته شده بود و این جایگاه نیز توسط دوربین های تلویزیونی تصرف شده بود که درنهایت نیز مشاجره ای که بین برخی خبرنگاران با خبرنگار خبر ورزشی استان بوجود آمد موجبات ناراحتی خبرنگاران را فراهم اورد.

 

IMG-20150211-WA0007

 

اما دومین مساله که تعجب برانگیز نیز بود اینکه , در تمامی دنیا و مراسمات اختتامیه رسم براین است که سرپرست و یا مربی و یا درنهایت کاپیتان تیم جهت دریافت جایزه و کاپ به سکو برود اما در کمال تعجب در زاهدان مشاهده شد که مدیرکل جوان اداره کل ورزش و جوانان استان بر روی سکو قرار گرفت و کاپ قهرمانی تیم کشورمان را دریافت کرد. حال برروی این حرکت چه عنوان  و اسمی میتوان گذاشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حتی اگر از وی دعوت هم شده بود که بر روی سکو قرار گیرد وی باید به جهت تجلیل از مربیان وشوی استان و بازیکنان , از آنان میخواست که بر روی سکو قرار گیرند.

این مساله بسیار موجبات ناراحتی اغلب بازیکنان تیم ملی و بخصوص بازیکنان بومی را فراهم آورد , که حتی بسیاری از آنان درضیافت شامی که در براسان تهیه دیده شده بود نیز به جهت  اعتراض به این حرکت شرکت نکردند.

 

 
 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه