شهرگندمـــــ : احداث حسینیه شهدای گمنام شهرستان زابل در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جوار مقبره شهدای گمنام این شهرستان در دستور کار قرار گرفت. به گزارش شهرگندمـــ به نقل از مهر، در جلسه ای که به همین منظور و با حضور فرمانده سپاه زابل، مدیر کل بنیاد حفظ اثار و ارزش های […]

شهرگندمـــــ : احداث حسینیه شهدای گمنام شهرستان زابل در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جوار مقبره شهدای گمنام این شهرستان در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش شهرگندمـــ به نقل از مهر، در جلسه ای که به همین منظور و با حضور فرمانده سپاه زابل، مدیر کل بنیاد حفظ اثار و ارزش های دفاع مقدس استان و همچنین فرماندار زابل شامگاه یکشنبه در فرمانداری زابل برگزار شد عملیات احداث حسینه شهدای گمنام با تصویب اعضاء در دستور کار قرار گرفت.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان در این نشست با بیان اینکه یکی از فعالیت های اصلی این اداره کل زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا است افزود: ما موظف و مکلفیم که تکلیف خود را ادا و شهدا را به نسل فعلی به نحو شایسته معرفی کنیم.

سرهنگ حمزه دهقان بیان داشت: احداث حسینیه شهدای گمنام در جوار مقبره شهدا درفعال سازی هیئت های مذهبی و اجرای برنامه های فرهنگی و همچنین جذب جوانان و پیوند آنها با شهدا بسیار نقش آفرین و تاثیرگذار خواهد بود.

فرمانده سپاه زابل  نیز در این جلسه بیان داشت: تأکیدات مقام معظم رهبری در حفظ و حراست از یاد و آرمان های شهدا و امام شهیدان ارزشی کمتر از شهادت ندارد و این فرمایشات نشان دهنده اهمیت این موضوع است.

سرهنگ محمد ناظری بیان داشت: تولیدات فاخر فرهنگی و هنری در قالبهای گوناگون و با مضامین بلند انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از جمله امور ضروری و مهمی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

هوشنگ ناظری فرماندار زابل نیز در این جلسه از آمادگی دستگاه‌های اجرایی شهرستان به منظور همکاری با بنیاد حفظ ارزش های دفاع مقدس به منظور احداث حسینیه و ساماندهی فعالیت های فرهنگی در جوار شهدای گمنام خبر داد

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه