گندمــ پرس : از نیمه شب گذشته طوفان آرام آرام شروع شد و در عصر و شب دوشنبه به اوج خود رسید , این طوفان که با گرد و غبار شدیدی همراه بود بسیار برای کهنسالان , خردسالان و بیماران قلبی و تنفسی خطر آفرین می باشد و در روستاها موجب حبس شدن مردم در […]

گندمــ پرس : از نیمه شب گذشته طوفان آرام آرام شروع شد و در عصر و شب دوشنبه به اوج خود رسید , این طوفان که با گرد و غبار شدیدی همراه بود بسیار برای کهنسالان , خردسالان و بیماران قلبی و تنفسی خطر آفرین می باشد و در روستاها موجب حبس شدن مردم در خانه ها شد.

 

طوفان زابل

 

به گزارش گندمـ پرس اما آنچه دراین بین حائز اهمیت و جالب توجه است اینکه درخصوص این طوفان هیچگونه اطلاع رسانی قبلی مبنی برهشدار به شهروندان سیستانی داده نشد و بنوعی می توان گفت مردم با دیدن این شرایط غافلگیر شدند.

حال سوال این است که بواقع اطلاع رسانی و دادن هشدار به شهروندان کار سخت و دشواریست که انجام نمی شود ؟

مسئولین عزیز که در مهار طوفان و ریزگرد ناتوان هستند حداقل می توانند با اطلاع رسانی و  دادن هشدار به مردم کمی از آلام آنها بکاهند و شاید مردم رنج کشیده سیستان را در حد یک اطلاع رسانی هم قابل نمیدانید و . . .

علاوه براین آیا شرایط به گونه ای نیست که مراکزی معین شود در طول چهار ماه آینده که بی شک هر روز و شبش همراه  طوفان و ریزگرد خواهد بود خدمات رایگانی به مردم از جمله دادن ماسک های مخصوص طوفان و یا پوشال کولر رایگان در نظر گرفته شود ؟

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه