گندمــ پرس :  پس از مسجل شدن برکناری فرمانداران زاهدان و زابل شنیده ها حکایت از آن دارد که فرماندار پرحاشیه شهرستان اسلام آباد کرمانشاه که بدلیل اختلاف گسترده با نماینده این شهرستان از سمت خود برکنار شده بود، یکی از کاندیدای نزدیک به فرمانداری زاهدان و یا زابل است.به گزارش گندمـ پرس به نقل […]

گندمــ پرس :  پس از مسجل شدن برکناری فرمانداران زاهدان و زابل شنیده ها حکایت از آن دارد که فرماندار پرحاشیه شهرستان اسلام آباد کرمانشاه که بدلیل اختلاف گسترده با نماینده این شهرستان از سمت خود برکنار شده بود، یکی از کاندیدای نزدیک به فرمانداری زاهدان و یا زابل است.
به گزارش گندمـ پرس به نقل از عصر هامون , کرم محمدی پایان سال 92 به عنوان فرماندار شهرستان اسلام آباد غرب منصوب شد، اما حاشیه های این انتصاب از همان نخستین روزهای آغاز به کار فرماندار آغاز شد و با واکنش هایی از سوی مردم و علی جلیلیان نماینده اسلام آباد غرب رو برو شد.
عملکرد کرم محمدی همواره مورد انتقاد نماینده اسلام آباد قرار داشت، تا اینکه بالاخره انتقادات گسترده نماینده اسلام آبادغرب به فرماندار این شهرستان به صحن علنی مجلس کشیده شد و علی جلیلیان سال گذشته و در صحنه علنی مجلس 3 تذکر به وزرای دفاع ، نفت و کشور داد که در تذکر خویش به رحمانی فضلی ( وزیر کشور ) خواستار ورود به موضوع فرمانداری اسلام آباد شد.
با گسترده شدن دامنه اعتراض نماینده اسلام آباد سرانجام مسئولین استانداری کرمانشاه برای پایان دادن به جنجال های شهرستان اسلام آباد محمدی را برکنار کردند.
اما پس از برکناری کرم محمدی وی بعنوان فرماندار صحنه معرفی می شود، که در این میان برخی سایت های محلی کرمانشاه از انتخاب این مدیر پرحاشیه به عنوان فرماندار صحنه خبر داده بودند تا اینکه یکی ازسایت های محلی نزدیک به جریان اصلاحات خبر از منتفی بودن این موضوع را داد و اشاره کرده بود: هدف از مخالفت با “کرم محمدی” تلاش برای ابقای عباس آبادی در سمت فرمانداری صحنه بوده است.
این رسانه مدعی شد: با مخالفت های بعمل آمده موضوع تصدی فرمانداری “کرم محمدی” برای شهرستان صحنه منتفی شده و وی بزودی بعنوان فرماندار عازم یکی دیگر از استانهای کشور می شود.
به گفته رسانه های محلی کرمانشاه: باوجود اینکه استانداری سیستان وبلوچستان کرم محمدی فرماندار سابق اسلام ابادغرب را برای تصدی فرمانداری شهرستان های این استان به وزارت کشور پیشنهاد داده است اما گفته می شود طی روزهای گذشته وی با حمایت نماینده قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس برای تصدی فرمانداری گیلانغرب مطرح شده است .
گفتنی است، روز گذشته علی اصغر جمشید نژاد معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان در گفتگو با عصرهامون از تغییر فرمانداران زاهدان و زابل در آینده ای نزدیک خبر داد و گفته بود: انتخابات فرماندار ملاک هایی دارد، ملاک اول این است که افرادی سابقه فرمانداری داشته اند انتخاب شوند و ملاک دوم غیر بومی بودن افراد است باید مردم یقین داشته باشند انتخابات سالم برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه