طوفان همراه با گردو غبار شدید سیستان را در نوردید , خبر اگر چه تکراریست اما واقعیتست که این ایام , شاهد آن هستیم و متاسفانه هیچ اقدام خاصی جهت مبارزه بااین پدیده دهشتناک نیز از سوی دولتمردان مشاهده نمی شود. مردم سیستان صبح امروز را درحالی آغاز کردند که ساعت 7 صبح میزان آلاینده […]

_______20140111_1646593349 طوفان همراه با گردو غبار شدید سیستان را در نوردید , خبر اگر چه تکراریست اما واقعیتست که این ایام , شاهد آن هستیم و متاسفانه هیچ اقدام خاصی جهت مبارزه بااین پدیده دهشتناک نیز از سوی دولتمردان مشاهده نمی شود.

مردم سیستان صبح امروز را درحالی آغاز کردند که ساعت 7 صبح میزان آلاینده ها و ذرات معلق در هوا به 7 برابر حد مجاز رسید  , این درحالیست که در 15 تیرماه سال جاری میزان آلاینده ها شش برابر حد مجاز بود و ادارات سطح شهرستانها از سوی مدیرکل ستاد بحران تعطیل اعلام شد , اما امروز با 7 برابر آلودگی , این اتفاق تا به این لحظه رخ نداده است.

IMG-20150609-WA00032

 

بنا بر این گزارش عابدی رئیس اداره هواشناسی زابل درگفتگو با گندمــ پرس گفت : بالاترین میزان شدت طوفانی که تا ساعت 7:30 صبح به ثبت رسیده , 72 کیلومتر بوده و میزان ذرات معلق در هوا نیز 1077 میکروگرم برمترمکعب می باشد که این میزان هفت برابر حد مجاز می باشد.

لازم بذکر است , حد مجاز ذرات معلق در هوا را ۱۵۰ میکرو گرم بر متر مکعب می باشد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه