تاریخ : شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱ Saturday, 4 February , 2023

آقـا عـادل بـوس بـوس … !!

 • کد خبر : 29196
 • ۲۳ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۸
آقـا عـادل بـوس بـوس … !!

گندمــــ پرس : همایش هنر و ادب سیستان ؛ همایشی گـرچه خیلی دیـر و بـرای اولین بار پس از انقـلاب بـرای پاسداشت فـرهنگ و تمدن اصیل سیستان برگـزار شد ولـی باز هم شاهـد اثـرات بسیار خـوب در روحیه مـردم و خصـوصاً اتحـاد مسئولین و نمایندگـان مختلفـی از سیستان بودیـم .   برای برگـزاری این همایش […]

گندمــــ پرس : همایش هنر و ادب سیستان ؛ همایشی گـرچه خیلی دیـر و بـرای اولین بار پس از انقـلاب بـرای پاسداشت فـرهنگ و تمدن اصیل سیستان برگـزار شد ولـی باز هم شاهـد اثـرات بسیار خـوب در روحیه مـردم و خصـوصاً اتحـاد مسئولین و نمایندگـان مختلفـی از سیستان بودیـم .

 

برای برگـزاری این همایش افـراد بسیاری از جمله. آقایان سید علی حسینی ، عـادل مـزاری ، دکتر تقی رخشانی و……. زحمت کشیدند که هـرکـدام تاثیر بسزایی در برگـزاری همایش داشتند ولیـ در این بین نباید نقش آقـای عـادل مزاری را نادیده گرفت.

 

کسی کـه وقتی مشاهده میکرد، افرادی که داعیـه ی سیستان دوستی و فرهنگ دوستی داشتند در دقیقه نود جا می زدند، اینجا این عادل مزاری ( رئیس دبیرخانه کمیسیون فرهنگی- اجتماعی شهرداری‌های کلانشهرهای کشور ) بـود کـه همه جانبه و با نهایت تـوان و استفاده از تمام ظـرفیتها و از صفـر تا صـد همایش در کنار مردم و برگــزار کنندگـان این همـایش بود.

 

و همین زحمـات فـراوان و بی چشم داشت آقای مزاری باعث شد که در اختتامیه وقتی تقی رخشانی پشت تریبون قرار گرفت،مدتی راجع به این عزیز و زحمـاتش صحبت کـرد ولـی در تمام مـدت سخنرانی آقـای رخشانـی، تواضع و فروتنی و عشق به سیستان در چهـره عـادل مزاری موج میزد .

 

در پایان سخنرانـی ، آقـای رخشانـی جملـه ای را برای تشکر از عادل مزاری گفت که مورد استقبال و تشویق بی نظیر حضار قــرار گـرفت،تقی رخشانی جمله ای را که توسط شخصیت کارتونی برنامه خنـدوانـه (جناب خان) به کـار برده میشد در وصف زحمات آقای مزاری به کار برد و این جمله از این قرار بود : ” آقـا عـادل ؛ بـوس بـوس”

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=29196

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 11در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۱
 1. جناب خان رو عشقه

 2. اقای جناب خان با لحن زیبنده ای هنرمندانع مسایل اجتماعی را بسیار زیبا مطرح میکند.خدارا شکر

 3. اقا عادل هنرمند

 4. اقای جناب خان همیشه ماندگار بشی توی سیستان

 5. اقای رخشانی رو قبول داریم

 6. همایش فوق العاده ای بود

 7. سلام . دست مریزاد به جناب آقای عادل مزاری .زبان قاصر از تشکر و قدردانی این بزرگوار . انش ا… که بزرگان سیستان اگه وقت کردند بیدار بشن و قدمی هرچند کوچک در راه اعتلای سیستان بردارند .انش ا…

 8. جناب اقای دکتر مزاری خدا قوت زنده و پایدار باشی

 9. تشکر ویژه از همکاری و تلاشهای نماینده محبوب و فرهنگ دوست دکترسیدباقرحسینی

 10. واقعاجناب رخشانی اقاهستند

 11. استاد عادل مزاری علاوه برجایگاه اداری خویش ،در اخلاق،اخلاص وحس ایران دوستی وفرهنگ دوستی نیز یکی ازدلسوزان عرصه فرهنگی ایران است ، وی ازیک خانواده اصیل وباکمالات مذهبی ریشه دار سیستانی می باشد ،همه کسانی که با ایشان برخورد داشته اند ،معترفند که استادمزاری بدور از منیت ها وخودنمائی ،درکمال فروتنی و باجدیت تمام وکوشش فراوان تاکنون چندین همایش وهفته فرهنگی استانهای مختلف را، دلسوزانه وباکیفیت برگزار نموده وموجب غنای فرهنگ و اکرام هنرمندان گردیده است ، ما درعرصه فعالیتهای فرهنگی انسانهای وارسته ای چون استادمزاری کم نداریم ، اما ویژگی خاص ایشان اخلاص ،تعهد، دلسوزی وفروتنی ویژه وی می باشد ، خود شاهد بودیم که در سالن همایش وقتی صندلی کم آمد ایشان بلند شدند و درکنار سالن ایستادند تا مهمانان بشینند یا در برنامه اختتامیه وقتی بعلت رعایت نکردن زمان برنامه توسط دیگرسخنرانان یا هنرمندان ، برنامه طولانی شد ، باز این استاد مزاری بود که از فرصت خود گذشت نمودند تا دیگران هنر نمائی کنندو….. بقول دکتر رخشانی اگر نبود حمایت های دکتر مزاری وشهرداری تهران این همایش برگزار نمی شد ، خداوند همه نیک اندیشان این مرزوبوم وامثال استاد مزاری را حفظ کند*