آغاز طرح نظارتی کشیک نوروزی در استان/محکومیت 37 صنف متخلف در 2 روز/ فروشندگان زیر ذره‌بین ناظران تعزیرات حکومتی هستند

  • کد خبر : 21713
  • ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۹:۲۳

عصر هامون :سید مرتضی مدنی فدکی در گفت و گو با خبرنگار حقوقی و قضایی ما  با بیان اینکه سازمان تعزیرات حکومتی در خصوص نظارت بیشتر بر سطح بازار در راستای دفاع از حقوق مصرف کنندگان و با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و متعاقباً عرضه و تقاضای بیشتر مردم این اداره کل […]

عصر هامون :سید مرتضی مدنی فدکی در گفت و گو با خبرنگار حقوقی و قضایی ما  با بیان اینکه سازمان تعزیرات حکومتی در خصوص نظارت بیشتر بر سطح بازار در راستای دفاع از حقوق مصرف کنندگان و با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و متعاقباً عرضه و تقاضای بیشتر مردم این اداره کل اقدام به اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز نموده است، اظهار داشت: این طرح در دو مرحله اجرا خواهد شد که مرحله اول از 16 اسفند 93 لغایت 29 اسفند و مرحله دوم از اول فروردین 94 لغایت چهاردهم فروردین 94 می باشد.
وی افزود: در کشیک نوروزی علاوه بر حضور در ساعات اداری در خارج از وقت اداری نیز جوابگوی شهروندان استان خواهیم بود همچنین گشت های مشترکی را با ضابطین و ادارت مرتبط چون صنعت و معدن، دامپزشکی، حمل و نقل و پایانه ها، دانشگاه علوم پزشکی و بهداشت جهت نظارت بیشتر انجام داده ایم تا موجبات رضایتمندی همشهریان را جلب نماییم.

فروشندگان در نمایشگاه بهاره زیر ذره‌بین ناظران تعزیرات حکومتی هستند
مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان ادامه داد: همچنین با توجه به بازگشایی نمایشگاه بهاره تیمی متشکل از نمایندگان تعزیرات حکومتی و صنعت، معدن و تجارت در قالب گشت‎های مشترک عملکرد غرفه‌های مستقر در این نمایشگاه را به صورت ویژه رصد می‌کنند.
مدنی فدکی تصریح کرد: در همین راستا در نظارت‎های صورت گرفته برای 16 واحد متخلف پرونده تشکیل شد و در همان مکان رسیدگی فوری انجام شد که متخلفان به میزان 11 میلیون و 978 هزار ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شدند؛ عمده تخلفات عدم درج قیمت، گرانفروشی و حراج غیرقانونی بود.

ورود 21 فقره پرونده در دو روز ابتدایی طرح نظارتی
وی افزود: با توجه به آغاز طرح نظارتی نوروز متعاقباً فعالیت همکاران مان در اداره تعزیرات حکومتی زابل نیز تشدید یافته است به گونه ای که در روزهای ابتدایی طرح 21 فقره پرونده وارد که از این تعداد 14 فقره پرونده رسیدگی و مختومه گردیده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن به عید نظارت سازمان تعزیرات حکومتی استان تشدید شده است که به محض مشاهده تخلف به پرونده رسیدگی می شود.
مدنی‌فدکی عنوان کرد: از هم‌استانی‌ها تقاضا داریم در صورت مشاهده تخلف مراتب را با شماره تماس 33232334 و یا سامانه پیامکی 30004746000148 گزارش کنند.
وی در پایان گفت: وظیفه تعزیرات حکومتی نظارت و بازرسی نیست بلکه این سازمان وظیفه رسیدگی به پرونده ها را دارد ولی در راستای حفظ حقوق شهروندان بحث نظارت در قالب گشت های مشترک و کشیک انجام می شود.
انتهای پیام/9031

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=21713
  • دیدگاه‌ها برای آغاز طرح نظارتی کشیک نوروزی در استان/محکومیت 37 صنف متخلف در 2 روز/ فروشندگان زیر ذره‌بین ناظران تعزیرات حکومتی هستند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.