وبسایت صدای خاک بعنوان اولین رسانه نوین و چند رسانه ای استان کار خود را رسما شروع کرد. علیرضا بارانی مدیر وب سایت صدای خاکــ  درخصوص این سایت گفت : مدتی بود که با خودم فکر میکردم که دیگه مشکلات سیستان خیلی بحرانی شده و دیگه حالت نوشتاری فریاد این مردم جوابگو نیست . پس […]

_______20140111_1646593349 وبسایت صدای خاک بعنوان اولین رسانه نوین و چند رسانه ای استان کار خود را رسما شروع کرد.

علیرضا بارانی مدیر وب سایت صدای خاکــ  درخصوص این سایت گفت : مدتی بود که با خودم فکر میکردم که دیگه مشکلات سیستان خیلی بحرانی شده و دیگه حالت نوشتاری فریاد این مردم جوابگو نیست .

پس از مدتها کـش و قوس در افـکـارم بـه این نتیجه رسیدم که شاید لازم باشـه خــون تازه ای در رگهای فضای رسانه ای سیستان و استان ایجاد بشه !!!

دوسـتان همانطور که مستحضرید،دنیا هر روز و هر ثانیه در حال تغییره و به همین میزان ذائقه مردم در کسب اطلاعات نیز در حال تغییر و به روز شدنه.

در این عصر که همه چیز درحال تغییر و تحوله و سیستان درحـال نابـودشـدنه ، دیگه رسانه ی نوشتاری زیاد دردی از مـا دوا نمیکنه و باید به صـورت زنـده مشـکلات رو نشان داد ، لمس و حـل کرد و نـوع مطالبه و رسانه باید درسیستان عوض شه ، همین امر باعث شد که به همراه یک تیم زبده و کـارآمـد،اولین رسانه نوین و متفاوت سیستان را طراحی و راه اندازی کنیم.

startup

 

برای اینکه بیشتر با ابزارها و شیوه کار این رسانه آشنا شید ، پیشنهـاد می‌کنم حتماً موشن گــرافیک زیر را مشـاهده کنـید.

 

Doodle-webinar_1

Button-Buy-Mastry

 به امید آبادانی و سربلندی سیستان بــزرگــ

 

 

 

به امید آبادانی و سربلندی سیستان بــزرگــ ـ علیرضا بارانی مدیر وب سایت صدای خاکــ

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه