شهرگندمـــ : وبسایت تحلیلی راه پیشرفت با انتشار یک بیانیه شروع بکار نمود. با توجه به مطالب منتشر شده در این سایت و همچنین رونمایی از ان در محل جلسه اصلاح طلبان استان میتوان گفت , این وبسایت نزدیک به اصلاح طلبان و دولت می باشد , اما نامی از مدیریت و اعضای اصلی آن […]

شهرگندمـــ : وبسایت تحلیلی راه پیشرفت با انتشار یک بیانیه شروع بکار نمود.

با توجه به مطالب منتشر شده در این سایت و همچنین رونمایی از ان در محل جلسه اصلاح طلبان استان میتوان گفت , این وبسایت نزدیک به اصلاح طلبان و دولت می باشد , اما نامی از مدیریت و اعضای اصلی آن ذکر نشده است.

در بیانیه ابتدایی این سایت آمده است :

راه پیشرفت ، رسانه ای است  هم راستا با نظام  که در سایه ی حقیقت طلبی سعی در افزایش آگاهی مردم دارد و به هیچ عنوان محتوایش را برای فرافکنی ، تشویش اذهان عمومی ، نقد غیرکارشناسی و محلی برای تسویه حساب های سیاسی نمی داند .

راه پیشرفت ، بستر مجازی را برای فعالیت های خویش انتخاب کرده است تا در این آشفته بازار که هر کس بی آنکه شرایط زمانی و مکانی این منطقه را بسنجد ، سعی بر نشر منش های فکری خاصی دارد با اریه روایتی درست از آنچه در استان می گذرد رسالت رسانه ای خویش را به نحو شایسته ای ایفا کند .

صداقت در اطلاع رسانی و پرهیز از ارائه ی مطالب چند وجهی که مخاطبین راه پیشرفت را با دوگانگی مواجه سازد ، شاکله ی اصلی این پایگاه است و بی هیچ تردیدی این رسانه بدون همراهی و همگامی شما مخاطبین ارزشمندش راه به جایی نخواهد برد .

وب سایت خبری – تحلیلی “راه پیشرفت ” با آغوش باز پذیرای تمامی مطالب ارسالی کاربران ، نقد ها و نظرات آنان خواهد بود ، اما این حق را نیز بر خود قائل خواهیم بود که در نشر اخبار ، تحلیل ها ، نقد ها و یاد داشت ، مطابق خط مشی این رسانه عمل خواهیم کرد .

راه پیشرفت به آگاهی در سایه ی صداقت می اندیشد و این مهم را به مثابه ی نصب العینی همواره با خود خواهد داشت.

 

وبسایت تحلیلی راه پشرفت

 

پیام تبریک گندمـــ پرسی ها به همکاران راه پیشرفت:

با سلام و احترام

تولد هر رسانه با هر عنوان و خط مشی در استان , نشان از دور شدن نخبگان و دلسوزان واقعی استان از رخوت و بی تفاوت بودن به مسائلیست که در اطراف رخ میدهد.

بنده ضمن ابراز خوشحالی از شروع بکار وبسایت تحلیلی راه پیشرفت , ضمن آرزوی موفقیت برای شما عزیزان اعلام آمادگی جهت هرگونه همکاری را می نمایم .

در پایان اما ذکر یک  مورد الزامی بنظر میرسد : از ظاهرا امر پیداست که دوستانی که دراین رسانه فعالیت دارند از عزیزان منتصب به اصلاح طلبان جامعه می باشند .

با توجه به اینکه درحال حاضر در استان ما مدیریت اصلاح طلبان در راس کار قرار دارد انتظار این است که با فریاد دردهای مردم و گوشزد کردن مشکلات به شکل واقعی آن دولتمردان را در حل این مشکلات یاری رسانید و توجه داشته باشید که خدای نکرده به رسانه و بلندگوی دولت تبدیل نشوید و فراموش نکنید که اهم مشکلاتی که امروزه درگیر آن هستیم ناشی از افراط و تفریطهاست که دوری جستن از آن هم البته دشوار.

یکبار دیگر برای شما عزیزان آرزوی موفقیت میکنم

یا حق : یونس دهمرده مدیر مجله الکترنیکی شهر گندمـــ ؛ به نمایندگای از سوی گندمــ پرسی ها

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه