گندمــــ پرس:چهارمین جشنواره منطقه‌ای رویش کویر از امروز با حضور پژوهشگران و مخترعان کشوری، مسئولان بنیاد نخبگان و علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در تالار امام رضا(ع) زاهدان، آغاز شد. دبیر اجرایی چهارمین جشنواره منطقه‎ای رویش کویر در این زمینه اظهار کرد: این جشنواره با هدف رونق بخشیدن به فضای ابتکار، انگیزه دادن […]

 گندمــــ پرس:چهارمین جشنواره منطقه‌ای رویش کویر از امروز با حضور پژوهشگران و مخترعان کشوری، مسئولان بنیاد نخبگان و علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در تالار امام رضا(ع) زاهدان، آغاز شد.

دبیر اجرایی چهارمین جشنواره منطقه‎ای رویش کویر در این زمینه اظهار کرد: این جشنواره با هدف رونق بخشیدن به فضای ابتکار، انگیزه دادن به جوانان و شناسایی اختراعات برگزیده، تسهیل مسیر حرکت جوانان به منظور رسیدن به محصولی دانش­بنیان و .. از امروز آغاز و تا فردا ادامه دارد.

سید محسن کالوندی با بیان اینکه در این جشنواره 60 اثر در زمینه‎های مختلف از جمله  کشاورزی، پزشکی، فنی و مهندسی بعد از مرحله داوری مورد پذیرش قرار گرفت، گفت: داوری این جشنواره بر عهده 12 استاد استانی و ملی است.

مشاور استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: در این نمایشگاه 110 اختراع از استان‌های، یزد، هرمزگان، کرمان و استان سیستان و بلوچستان حضور دارند و 12 طرح از آنها در این نمایشگاه پذیرفته شده است.

کالوندی با اشاره به اینکه با پیگیری‎های مکرر تلاش کردیم سیستان و بلوچستان میزبان این جشنواره شود، افزود: همه جوانان این استان این استعداد را دارند تا یک نخبه و مخترع علمی شوند.

وی از تمامی جوانان، دانشجویان و گروه مشاوران جوان خواست: از این نمایشگاه بازدید کنند، این نمایشگاه تا 28 آبانماه ادامه دارد./ فارس

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه