گندمـ پرس : منابع آگاه می گویند: یکی از متهمان ترور شهید مولوی مصطفی جنگی زهی در شهرستان سرباز با وساطت نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با قرار وثیقه پنج میلیارد تومانی آزاد می شود.   به گزارش گندمـ پرس یکی از این منابع روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در پی رایزنی […]

گندمـ پرس : منابع آگاه می گویند: یکی از متهمان ترور شهید مولوی مصطفی جنگی زهی در شهرستان سرباز با وساطت نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با قرار وثیقه پنج میلیارد تومانی آزاد می شود.

81603855-6445044

 

به گزارش گندمـ پرس یکی از این منابع روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در پی رایزنی های آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با مقامات عالی دستگاه قضایی آزادی مولوی فتحی محمد نقشبندی ( متهم پرونده شهادت مولوی جنگی زهی) در دستور کار قرار گرفت.

وی که خواست نامش ذکر نشود، افزود: فرایند ترخیص این متهم از روزهای گذشته آغاز شده و بر اساس برنامه تا 22 اردیبهشت به اتمام می رسد و نامبرده در این روز با قرار وثیقه پنج میلیارد تومانی آزاد خواهد شد.

مولوی مصطفی جنگی زهی روز جمعه 30 دی 1390 پس از اقامه نماز پر فضیلت جمعه، در مسیر بازگشت به منزل، همراه با شهید خاکساری توسط تعدادی از عوامل مزدور بیگانه به شهادت رسیدند

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه