آخرین وضعیت تعطیلی مدارس در نیمه شمالی سیستان و بلوچستان

  • کد خبر : 45715
  • ۰۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۷
آخرین وضعیت تعطیلی مدارس در نیمه شمالی سیستان و بلوچستان
با توجه به سوال های متعدد هم استان های گرامی درخصوص موضوع تعطیلی مدارس در نیمه شمالی استان سیستان و بلوچستان برآن شدیم آخرین وضعیت تعطیلی مدارس را از مسئولان امر جویا شویم .

گندم خبر, با توجه به سوال های متعدد هم استان های گرامی درخصوص موضوع تعطیلی مدارس در نیمه شمالی استان سیستان و بلوچستان برآن شدیم آخرین وضعیت تعطیلی مدارس را از مسئولان امر جویا شویم .

 

اربابی مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان در گفتگویی کوتاه با خبرنگار گندم خبر اظهار داشت: مدارس فردا در نیمه شمالی استان تعطیل نیست .

 

فرماندار ویژه شهرستان زابل نیز در گفتگو با خبرنگار ما تاکید کرد : با توجه به شرایط موجود ما پیشنهاد تعطیلی مدارس به ستاد بحران استان داده ایم و در صورت موافقت اطلاع رسانی خواهد شد .

 

لازم به ذکر است اداره کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان در گزارش ساعت قبل خود اعلام کرد: حداکثر سرعت باد در ایستگاه فرودگاهی زابل به ۷۹ کیلومتر بر ساعت و حداقل دید افقی به ۳۰۰۰ متر رسیده است و دمای فعلی هوا ۳ درجه سانتیگراد که نسبت به دیروز در همین ساعت ۸ درجه سردتر شده است .

 

به گزارش گندم خبر: در صورت اعلام رسمی تعطیلی مدارس در استان سیستان و بلوچستان از طریق این رسانه اطلاع رسانی خواهد شد .

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=45715

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. اینا دیوانه شدن هوا به این سردی بچه رو برد مدرسه

  2. باسلام….امسال از برف وباران خبری نبود…اما طوفان وسرما در ناحیه شمالی استان روزهایی را به خود اختصاص داه است…به نظرم اگر مدارس تعطیل باشد بهتر است چوم به سرماخوردگی چند روزه دانش اموزان نمی ارزد.یک روز نرفتن بهتراست تا یه هفته استراحت به خاطر سرماخوردگی یاانفولانزا