گندمـــــ پرس : حمیرا ریگی، فرماندار شهرستان قصرقند است که توانستنه است عنوان اولین فرماندار زن بلوچ را به خود اختصاص دهد و قرار است به عنوان یک فعال جامعه زنان در برنامه خندوانه حضور پیدا کند.     به گزارش گندمـــــ پرس به نقل از مطالبه‌گر، حمیرا ریگی، فرماندار شهرستان قصرقند است که توانستنه […]

گندمـــــ پرس : حمیرا ریگی، فرماندار شهرستان قصرقند است که توانستنه است عنوان اولین فرماندار زن بلوچ را به خود اختصاص دهد و قرار است به عنوان یک فعال جامعه زنان در برنامه خندوانه حضور پیدا کند.

 

حمیرا ریگـــی

 

به گزارش گندمـــــ پرس به نقل از مطالبه‌گر، حمیرا ریگی، فرماندار شهرستان قصرقند است که توانستنه است عنوان اولین فرماندار زن بلوچ را به خود اختصاص دهد و قرار است به عنوان یک فعال جامعه زنان در برنامه خندوانه حضور پیدا کند.

 

 

وی در همین راستا پیش از حضور در این برنامه در گفتگو با مطالبه‌گر، ضمن تایید حضور خود در برنامه پرطرفدار خندوانه گفت: قرار است تا به عنوان یک فعال حوزه زنان در این برنامه شرکت کنم.

 

 

فرماندار شهرستان قصرقند تاکید کرد: پیش از این، برنامه خندوانه را دیده است و از این برنامه بسیار خوشش می‌آید و از حضور در این برنامه بسیار خوشحال است.

 

 

ریگی همچنین در مورد سختی‌های کار خود به عنوان فرماندار در استان سیستان و بلوچستان گفت: حضور در سمت فرماندار کار دشواری است و مسئولیت‌های زیادی را به همراه دارد و برای یک زن این سختی‌ها چند برابر نیز می‌شود اما با مدیریت صحیح و تلاش بیشتر این مسئله حل می‌شود.

 

 

وی تصریح کرد: تلاش من این است تا در این برنامه مردمان خودم را آنگونه که صحیح است بشناسانم و این نگاه بدی را که نسبت به استان وجود دارم پاک کنم و از همگان برای حضور در سیستان و بلوچستان دعوت کنم تا از نزدیک با مردمان نجیب و مهمان‌نواز این استان آشنا شوند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه