آخرین تصویر ماهواره ای از سد کمال خان

  • کد خبر : 48494
  • ۰۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۹:۲۰
آخرین تصویر ماهواره ای از سد کمال خان
آخرین تصویر ماهواره ای از سد کمالخان از ارتفاع ۳ کیلومتری سطح زمین روز گذشته منتشر شد.

آخرین تصویر ماهواره ای از سد کمالخان از ارتفاع ۳ کیلومتری سطح زمین روز گذشته منتشر شد.

گندم خبر، آخرین تصویر ماهواره ای منتشر شده در تاریخ ۵ فروردین از سد کمال خان، حجم بالایی آب را از ارتفاع سه کیلومتری از سطح زمین نمایش می دهد که لحظه به لحظه به زمان سرریز شدن به سمت گود زره نزدیک می شود.

سکوت مطلق دولت و دولتمردان در سطح ملی و استانی و نمایندگان سیستان و بلوچستان بخصوص چهار نماینده سیستانی در سخت ترین روزهای مردم سخت کوش شمال استان جای تعجب و سوال دارد که آیا مدیران و نمایندگان سیستانی غم مردم تنگه احد ایران را دارند؟

این روزهای پر از استرس مردم را نگران فردای بودن سیستان کرده است و باید دید آیا در روزهای آینده امیدی در دل مردم زنده می شود یا خیر.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=48494

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 1انتشار یافته : ۲
  1. سیستان برای دولت هیچ منفعتی نداره همه شهرها ی استانهای دیگه کار تولیدی و صادرات انجام میدن ولی سیستان یه شهر مصرفی وخیلی از پایتخت هم دوره بعدم نماینده های این استان اگر خیلی برای حق آبه پافشاری میکردن مطمئن باشید مثل استانهای دیگه به حقمان میرسیدیم ولی نماینده ها هم براشون مهم نیست چون زیاد استان نیستندبرا همین برا دولت سیستان اهمیت نداره مثلا چطور برای دریاچه ارومیه یا زاینده رود تا نماینده ها اعتراض کردن فوری انجام شد سیستان الان چند ساله مشکل آب داره کیه که دل بسوزونه متاسفانه مردم سیستان برای دولت اهمیت نداره و فقط وعده سر خرمن میدن
    درپناه ایزد منان باشید یا حق

  2. با درود باید بپذیریم که مردم سیستان نماینده‌ای ندارند، نمایندگان کنونی در خدمت دولت و نظام هستند نه مردم سیستان!