شهرگندمـــــ : همزمان با شدت طوفانها و بالارفتن میزان ریزگردها در سیستان , استاندار سیستان و بلوچستان بهمراه اعضای ستاد بحران استانداری به سیستان سفر و از نزدیک با مشکلات مردم  در ایام طوفان و گرد و خاک آشن شدند. یکی از مناطقی که در آن روزها مورد بازدید قرار گرفت روستای محمد شاهکرم زهک […]

شهرگندمـــــ : همزمان با شدت طوفانها و بالارفتن میزان ریزگردها در سیستان , استاندار سیستان و بلوچستان بهمراه اعضای ستاد بحران استانداری به سیستان سفر و از نزدیک با مشکلات مردم  در ایام طوفان و گرد و خاک آشن شدند.
یکی از مناطقی که در آن روزها مورد بازدید قرار گرفت روستای محمد شاهکرم زهک بود که استاندار در بازدید خود قول داد بودجه یک میلیاردی جهت اجرای طرح هادی این روستای بزرگ تخصیص دهد , حال پس از گذشت چند ماه از آن سفر این وعده محقق شده و طرح هادی این طرح با حضور مسئولین محلی و مردم کلنگ زنی شد.
IMG-20141207-WA0002
به گزارش شهرگندمـــ به نقل از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی زهک , این طرح با اعتبار یک میلیارد تومان از امروز رسما با حضور فرماندار محترم و سرهنگ باغبانی و سایر مسولین شهرستان زهک کلنگ زنی و عملیات اجرایی آن نیز آغاز گردید.
اعتبار فوق بر اساس پیشرفت فیزیکی و پس از تایید بنیاد مسکن و در مراحل مختلف به پیمانکار مربوطه پرداخت میشود ،شرکت سیستان سازه به مدیریت آقای طباطبایی اجرا کننده طرح می باشد.
این پروژه شامل بهسازی معابر ،جدول گذاری،پیاده روسازی و آسفالت میباشد.
IMG-20141207-WA0001
 
خبر خوش فرماندار زهک برای مردم
 
بنا براین گزارش رخشانی فرماندار زهک نیز در سخنرانی خود در این مراسم خبر خوشحال کننده ای برای مردم زهک داشت و گفت : تلاشها و پیگیریهای شما مردم درخصوص بازگشایی مرز و تبادل کالا , نتیجه داد و معبر مرزی و تجارت چمدانی درحوزه زهک به تصویب رسید , ان شاالله بزودی پس از طی مراحل مقدماتی بازگشایی خواهد شد.
رخشانی درگفتگو با خبرنگار شهرگندمـــ ضمن اعلام این خبر گفت : مردم باید در چارچوب قانون مبادلات را انجام دهند و بنده هم پیگیر هستم که در هفته آینده زمینها را از مالکین دریافت کنیم و معبر بازگشایی شود و آماده سازی لازم صورت گیرد و ان شاالله در آیندهای نزدیک این مهم آغاز خواهد شد
جای دارد که بنده از علی احمد  فرمانده مرزبانی تقدیر و تشکر کنم که با نگاه مثبت در حل این مساله کمک شایانی کردند.
 
آخرین خبر از وضعیت پرونده ترور سه مامور نیروی انتظامی
رخشانی در پاسخ به این سوال در خصوص آخرین خبرها از جزئیات پرونده ترور سه مامور نیروی انتظامی زهک نیز گفت : در رابطه با این موضوع تعدادی از مظنونان دستگیر شده اند و بازپرس ویژه و نیروهای امنیتی در حال بررسی هستند و چون هنوز نتایج آن قطعیت نیافته است  بیش از این تمیتوان اطلاعاتی بیان کرد , اما پیگیر هستیم که این پرونده هر چه سریعتر به نتیجه برسد و عاملین اصلی شناسایی و به سزای عملشان برسند.
 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه