شهرگندمـــــ : هفته قبل اکبر ترکان دبیر شورای عالی مناطق ازاد کشور در زاهدان گفت : این شورا منتظر تهیه طرح از سوی استانداری سیستان و بلوچستان است . در همین راستا علی اوسط هاشمی  استاندار سیستان و بلوچستان آخرین وضعیت این طرح را چنین تشریح کرد : کارشناسان دبیرخانه مناطق آزاد وارد سیستان میشوند […]

شهرگندمـــــ : هفته قبل اکبر ترکان دبیر شورای عالی مناطق ازاد کشور در زاهدان گفت : این شورا منتظر تهیه طرح از سوی استانداری سیستان و بلوچستان است .

در همین راستا علی اوسط هاشمی  استاندار سیستان و بلوچستان آخرین وضعیت این طرح را چنین تشریح کرد :

کارشناسان دبیرخانه مناطق آزاد وارد سیستان میشوند

به گزارش شهرگندمـــ به نقل از روابط عمومی استانداری , مهندس هاشمی استاندار گفت: مقدمات طرح منطقه آزاد سیستان آماده شده و قرار است در هفته پیش رو کارشناسان منطقه آزاد برای ارزیابی وارد استان سیستان و بلوچستان شوند.

 

images

 

طرح آماده و منتظر تائید کارشناسان

علی‌اوسط هاشمی در ادامه اظهار داشت : مقدمات طرح منطقه آزاد سیستان آماده شده و قرار است در هفته پیش رو کارشناسان منطقه آزاد برای ارزیابی وارد استان شده و در صورت عدم ایراد و توافق پیرامون کلیات آن، برای بررسی به شورای‌عالی مناطق آزاد ارسال شود.

وی افزود: در سفر اخیر اکبر ترکان، دو طرف بر تسریع در انجام این مهم تاکید و هماهنگی برای سفر نمایندگان دبیرخانه مناطق آزاد نیز حاصل شد.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: امیدواریم که تصویب این مهم در شورای‌عالی و مجلس شوری اسلامی زمینه‌ساز اقبال کارآفرینان و موجبات خروج از شرایط سخت آن منطقه را فراهم و الگوی مناسب و موثری برای تقویت بنیه اقتصادی و اشتغالزایی، ارتقاء نقش و تثبیت حضور مردمانش که در ایام طولانی خشکسالی آسیب‌ها خورده و خسارت‌ها دیده‌اند، باشد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه