مدیرعامل سازمان آتشنشانی شهرستان زابل گفت: آتشنشان فداکار علی سنچولی در حادثه آتش سوزی منزل مسکونی تقاطع خیابان هیرمند و شهید رجایی با ایثار و از خود گذشتگی جان یکی از حاثه دیدگان را نجات داد .

پودینه در گفتگو با خبرنگار گندم خبر اظهار داشت: آتشنشان فداکار علی سنچولی در حادثه آتش سوزی منزل مسکونی تقاطع خیابان هیرمند و شهید رجایی شهرستان زابل با ایثار و از خود گذشتگی تمام ماسک تنفسی خود را به یکی از افرادی که در راه پله های ساختمان گیر افتاده بود میدهد.

 

وی افزود: این آتشنشان فداکار به دلیل استنشاق دود و گازهای سمی دچار حادثه می شود که خوشبختانه با تلاش پرسنل آتش نشانی و تیم پزشکی دوباره به زندگی بر می‌گردد که در حال حاضر در بیمارستان امیرالمومنین(ع) تحت مداوا می باشد .

 

وی بیان کرد: برخود لازم میدانیم از زحمات و تلاشهای صادقانه و فداکارانه تمامی پرسنل زحمتکش آتش نشانی تقدیر و تشکر نماییم.

 

به گزارش گندم خبر: سه شنبه ۳ بهمن ماه جاری, در پی آتش سوزی یک ساختمان دو طبقه در شهر زابل تقاطع خیابان هیرمند و خیابان شهید رجایی دو نفر مجروح و یک نفر فوت گردید. که دو نفر مصدوم این حادثه که دچار سوختگی و مسمومیت با منوکسید کربن ناشی از دود شده بودند، پس از دریافت اقدامات درمانی اولیه توسط تیم های حاضر جهت ادامه درمان به بیمارستان امیرالمومنین علی(ع) زابل منتقل شدند و متاسفانه یک نفر هم علیرغم تلاش پرسنل اورژانس به علت مسمومیت با منوکسید کربن ناشی از دود آتش فوت شد .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه